Omaha

Informations

Land :Verenigde Staten van Amerika
Gebied :Midwesten
Afdeling :Centrale Het Westen Het Noorden
Staat :Nebraska - NE
County :Douglas County - DG
Opgericht :0000
Gemeente :City

Landnummer :402
het gebied van het Land :115.7 sq mi (300 km²)
Verhoging :1060 ft
Bevolking :390,007
Dichtheid :3,370.85/sq mi (1,301.49/km²)
Mannetje :48.73%
Wijfje :51.27%
Breedte :41.26 - 41° 2' N
Lengte :-96.01 - 96° 0' W
Tijd : (UTC -6)

Telefoon :(402) 444-5000
code :402
Website :http://www.ci.omaha.ne.us

Ancestrie

Ancestrie GermanGerman :28.7 %
Ancestrie IrishIrish :16.0 %
Ancestrie EnglishEnglish :8.5 %
Ancestrie CzechCzech :4.8 %
Ancestrie ItalianItalian :4.8 %
Ancestrie PolishPolish :4.7 %

ZIP Code

68102, 68104, 68105, 68106, 68107, 68108, 68110, 68111, 68112, 68114, 68116, 68117, 68118, 68122, 68124, 68127, 68130, 68131, 68132, 68134, 68135, 68136, 68137, 68138, 68142, 68144, 68152, 68154, 68157, 68164

in het zelfde Provincie : Douglas Provincie

Nabijgelegen steden en dorpen

Weervoorspelling

Kaart

Omaha, NE nieuws

Papillion, Nebraska

Aug 15, 2022 - 14:57 - -

Anita Bladt Obituary (2022)

Aug 17, 2022 - 22:08 - -

Lincoln, Nebraska

May 27, 2022 - 07:00 - -

San Francisco

Mar 16, 2022 - 07:00 - -

Proposed 4000

Feb 10, 2022 - 08:00 - -

Rally House Arrives in Omaha, NE, Market

Apr 15, 2022 - 07:00 - -

Legislature approves 4,000

Apr 12, 2022 - 07:00 - -

Friday March 11 COVID

Mar 11, 2022 - 08:00 - -

21 things to do in Nebraska this weekend

Jun 08, 2022 - 07:00 - -

District Map / District Maps

Oct 01, 2021 - 17:19 - -

Wednesday March 23 COVID

Mar 23, 2022 - 07:00 - -

Monday June 27 COVID

Jun 27, 2022 - 07:00 - -

Monday July 11 COVID

Jul 11, 2022 - 07:00 - -

Monday Feb. 28 COVID

Feb 28, 2022 - 08:00 - -

Friday Feb. 18 COVID

Feb 18, 2022 - 08:00 - -

Monday Jan. 10 COVID

Jan 10, 2022 - 08:00 - -

Pizzeria to add two new Omaha

Mar 23, 2022 - 07:00 - -

Thursday May 26 COVID

May 26, 2022 - 07:00 - -

Thursday April 7 COVID

Apr 07, 2022 - 07:00 - -

Nebraska lawmakers propose 4000

Jan 11, 2022 - 08:00 - -

Thursday March 24 COVID

Mar 24, 2022 - 07:00 - -

Thursday May 12 COVID

May 12, 2022 - 07:00 - -

Monday Feb. 21 COVID

Feb 21, 2022 - 08:00 - -

Monday Feb. 14 COVID

Feb 14, 2022 - 08:00 - -

Store Locations – Goodwill Omaha

Aug 26, 2021 - 07:00 - -

Nebraska City, Nebraska

Jun 08, 2022 - 07:00 - -